MÖBLER / Bord / Klaffbord 7325608
nr 732 5608
Klaffbord
1880-tal, Bemålat, Dia105, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:50:36
100 kr
500 kr
650 kr
850 kr
1.000 kr
Klaffbord
Kondition: slitage
nr 732 5608
Klaffbord
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 19 december 2011 |